کانفرمیشن نامبر:

همانطور که میدانید پس از ثبت نام لاتاری، سایت اداره مهاجرت صفحه ای را با عنوان رسید تایید ثبت نام در صفحه نمایش میدهد که حاوی کد تاییدیه ثبت نام (Confirmation Number)، نام و نام خانوادگی و سال تولد متقاضی ثبت نام میباشد. جهت چک نتایج لاتاری، شما نیاز به این کد دارید تا بتوانید از قبولی یا عدم قبولی تان در لاتاری مطلع گردید. در صورتیکه این کد را گم کرده اید، سایت اداره مهاجرت امکان بازیابی این اطلاعات را فراهم نموده است که در ادامه نحوه بازیابی کد ذکر شده است.

نحوه بازیابی کانفرمیشن نامبر (کد لاتاری):

با مراجعه به صفحه بازیابی کانفرمیشن نامبر با صفحه زیر مواجه میشوید. تمامی قسمت هایی که خواسته شده را تکمیل نمایید. دوره ثبت نام لاتاری، نام، نام خانوادگی، تاریخ دقیق تولد و آدرس ایمیل را کاملاً مطابق با اطلاعاتی که در زمان ثبت نام لاتاری داده بودید وارد کنید. در صورتی که Middle Name ندارید گزینه No Middle Name را تیک بزنید. اگر اطلاعات وارد شده در زمان ثبت نام را دقیقاً به همان روال وارد کنید، و دکمه Submit را فشار دهید، در صفحه بعدی کد تاییدیه ثبت نام ظاهر خواهد شد.

جهت مشاهده تصویر در ابعاد بزرگتر روی آن کلیک کنید.بازیابی کانفرمیشن نامبر

 

در صورتی که اطلاعات را به درستی در سایت وارد میکنید، اما کانفرمیشن نامبرتان ظاهر نمیشود، این بدین معناست که در زمان ثبت نام لاتاری یکی از موارد فوق را به اشتباه وارد کرده اید.