با توسعه روز افزون تقاضا برای ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا که همه ساله از طرف اداره مهاجرت این کشور جهت تعدیل تعداد مهاجران از کشورهای مختلف به این کشور انجام میشود، و همچنین حساسیت بیش از اندازه روند ثبت نام و شرایط قرعه کشی نسبت به اطلاعات موءخوذه در صحت و درستی این اطلاعات به زبان انگلیسی، بر آن شدیم تا با راه اندازی مرکز خدمات مشاوره فارسی زبان راهنمایی باشیم برای فارسی زبانان ایرانی (چه در ایران و چه در خارج از ایران) تا در صورت نیاز به شرکت در لاتاری، یا طی مراحل پس از قبولی، با وجود کارشناسان مسلط به مراحل این پروسه با اقدام از این طریق در صدد رفع اشکالات احتمالی و نتیجتاً ارتقاء شانس برنده شدن، و دریافت ویزا از هر گونه نگرانی آنها بکاهیم.

مزایای شرکت در لاتاری گرین کارت آمریکا از طریق «بهسا تراول»

راهنمای کاملاً فارسی شرکت در لاتاری
با استفاده از اطلاعات کاملاً فارسی که در وب سایت شرکت «بهسا تراول» فراهم شده است، متقاضیان عزیز میتوانند با صرف اندک زمان ممکن، به تمامی اطلاعات مورد نظر خود در رابطه با نحوه ثبت نام و مدارک لازم جهت شرکت در قرعه کشی گرین کارت دست یابند.

سیستم پرداخت آنلاین

با توجه به عقد قرارداد بین این مرکز و بانک پاسارگاد، کاربران میتوانند تمامی هزینه های ثبت نام را از طریق سیستم پرداخت آنلاین و از طریق سیستم شتاب بانکی در هر ساعت از شبانه روز واریز نمایند.

ضمانت بازگشت پول
به عنوان تنها مرکز ارائه دهنده این ضمانت، در صورت عدم برگزاری لاتاری این دوره، مبلغ واریز شده به کاربران عودت داده خواهد شد.

پشتیبانی بسیار فعال و پاسخگو
همه کاربرانی که از طریق «بهسا تراول» ثبت نام لاتاری انجام داده اند، این گفته ما را تصدیق میکنند که این موسسه دارای پشتیبانی بسیار فعال و پاسخگو جهت ارائه خدمات و پاسخ به سوالات کاربران و متقاضیان ثبت نام در لاتاری می باشد. تمامی افرادی که قصد شرکت در لاتاری گرین کارت را دارند میتوانند از ساعت 9 صبح الی 18 تماس گرفته و سوالات خود را بپرسند.

خبرنامه منحصر بفرد و رایگان
مفتخریم به عنوان تنها مرکز فعال در زمینه اطلاع رسانی جامع در زمینه لاتاری، خبرنامه رایگان و منظم مرکز را معرفی کنیم که مبادرت به ارسال آخرین اخبار و اطلاعیه های مرتبط با لاتاری گرین کارت، بولتن های منتشر شده در هر ماه برای برندگان جهت کسب اطلاع از کیس نامبرهای کارنت شده و… می نماید.

سیستم پرسش و پاسخ آنلاین
این سیستم منحصر به فرد به کاربران امکان درج سوالات، و مطالعه سوالات دیگران و همچنین پاسخ های داده شده به آنها را میدهد. با این سیستم کاربران در کمترین مدت ممکن پاسخ سوالات خود را دریافت می نمایند.

دقت کامل به جزئیات
به شما اطمینان میدهیم که همه جزئیات مورد نیاز طبق قوانین اداره مهاجرت آمریکا در فرم های ثبت نام سایت گنجانده شده و در صورتی که اطلاعات بیشتری مورد نیاز قرار گیرد، بلافاصله در جریان قرار خواهید گرفت. میلیون ها مورد ثبت نامی به علت مشکلات فنی کوچک در اطلاعات ارسالی شانس شرکت داده شدن در قرعه کشی را از دست می دهند. اجازه ندهید این مورد برای شما نیز رخ دهد.

امکان اعمال تغییرات در اطلاعات ارسالی از طرف متقاضی در تمام طول سال
به علت این که سایت مرکز یک گرین کارت در تمامی روزهای سال به صورت فعال اقدام به ثبت نام و بررسی مدارک ارسالی از سوی متقاضیان می نماید، هر گونه تغییر در اطلاعات ارسالی تا پیش از انجام ثبت نام نهایی در سایت رسمی ثبت نام قرعه کشی گرین کارت آمریکا قابل انجام می باشد.

ثبت نام به موقع
شما نگران زمان ثبت نام در سیستم قرعه کشی نخواهید بود. مادامیکه شما از سرویس شرکت «بهسا تراول» بهره مند هستید، به شما اطمینان میدهیم که ثبت نام شما سر وقت انجام خواهد گرفت.

تکمیل انگلیسی فرم
شرکت «بهسا تراول» تمامی اطلاعاتی که به زبان فارسی از شما دریافت نموده است را طبق قانون اداره مهاجرت آمریکا، به صورت انگلیسی ارسال خواهد نمود.

شرایط پرداخت آسان هزینه ها
به علت حضور ما در ایران، و همچنین اختصاصی و مقرون به صرفه بودن این سرویس برای ایرانیان داخل کشور، تمامی هزینه های ثبت نام از طریق شعب بانکهای ذکر شده در بخش هزینه های ثبت نام به آسانی قابل واریز می باشد. تنها در عرض کمتر از یک روز کاری تمامی مراحل تکمیل فرم ثبت نام، واریز هزینه ها و ارسال فیش پرداختی انجام پذیر است.


نکاتی در مورد نحوه فعالیت شرکت «بهسا تراول»
این مرکز تمامی فعالیت های خود را به صورت آنلاین انجام میدهد و محلی جهت مراجعه حضوری جهت دریافت مدارک متقاضیان ندارد.

ارائه مشاوره و خدمات در زمینه روش های مهاجرت به معنای تایید سیاست های کشور مقصد و یا نفی کشور مبدا نیست.